Blog > Komentarze do wpisu
Wstępo-początek

No tak...No i zaczęło się po raz setny moje niby pisanie w internecie. I tak pewnie znając życie gówno z tego wyjdzie ale chociaż spróbuję. Mój talent pisarski niestety jeszcze się nie ujawnił jednakże myślę że znajdą sie osoby, które chociaż odrobinę uda mi sie zainteresować moimi przemyśleniami na temat niczego.

No i niestety już na samym początku muszę się poskarżyć na kilka niedociągnięć na tym portalu (w końcu nie byłabym sobą gdybym się nie przyczepiła :P) 

Po1: szkoda, że edytor nie podkreśla błędów w wyrazach :( nie chodzi mi wcale że robię błędy ortogtaficzne pierwszego, drugiego i n-tego stopnia... ale widziałabym chociaż, gdzie w pośpiechu pisania zgubiłam jakąś głupią końcowkę lub gdzie znów zamiat "ł" napisałam "l" (co strasznie denerwuje mnie w moim piśmie... na szczęście takie głupie błędy robię tylko pisząc na komputerze)

Po2: szablony... szkoda gadać :( nie odzwierciedlają chociaż w małej części mnie, moich zainteresowań, mojego gustu... nic!! Nawet głupiego koloru nie mogę zmienić, formy czy czegokolwiek... Albo jestem taka lewa że tego nie potrafię zrobić, albo jakiś "ktoś" z ograniczoną wyobraźnią nie pomyślał o takiej opcji. Jeśli jednak to pierwsze-to prosze dobrą dusze, aby mnie oświeciła...

 

No dobra, a teraz koniec narzekania. Nawet mi sie podoba, nie jest tak żle :) 

O czym będzie mój blog?? O wszystkim... o moich poglądach, gustach, zamierzeniach, nie omieszkam użyć krytyki odnośnie niektórych tematów :) czasem może nawet pozwolę sobie napisac coś o sobie...

 

Więc do dzieła! Mała księżniczko w wielkim mieście... 

Zapraszam :)

czwartek, 26 lutego 2009, ksiezniczka1989

Polecane wpisy

Komentarze
tomkattkk
2009/03/01 00:35:18
To jest nas już Dwoje :)
Co do pierwszego to też się wkurzyłem na początku, ale po czasie oduczyło mnie lenistwa i robienia błędów wbrew pozorom :)
I w ogóle cieszę się, że piszesz bloga :) :*